Dr Beata Kozieł (1975-2012)
WEiNoE

„Non omnis moria”
Horacy

Dr Beata Kozieł (1975-2012)
Adiunkt

Od 1999 roku związana z Zakładem Pedagogiki Ogólnej Instytutu Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.
Interesowały Ją: niepowodzenia szkolne, miejsce i rola mężczyzn w edukacji, współczesne tendencje w opiece nad dzieckiem i instytucje opiekuńczo wychowawcze, a także zagadnienia związane z edukacją wielo- i międzykulturową. Autorka monografii:
Spostrzeganie niepowodzeń szkolnych przez nauczycieli, uczniów i ich rodziców (2011).
Autorka kilkudziesięciu artykułów w pracach zbiorowych i czasopismach.
Członek Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Międzykulturowej.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci dr Beaty Kozieł. Nasza koleżanka była wspaniałą Matką dwóch synów oraz Żoną, a przede wszystkim ciepłym i życzliwym człowiekiem. Zapamiętamy Ją jako skromną, pogodną, pełną energii, niezwykle zaangażowaną we wszystko, co czyniła, skorą do pomocy Koleżankę i przyjaciółkę.

Wierzymy, że dr Beata Kozieł pozostanie obecna nie tylko w pamięci rodziny i przyjaciół, ale również w sercach wszystkich, którzy mieli okazję Ją poznać.

Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą,
lecz tych, co wśród żywych pozostają.

dr Beata Kozieł556.79 KB

Książka teleadresowa